foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWY JADŁOSPIS 17.09 - 21.09.2018

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 30.05.2017 nasze przedszkolaki zaprosiły swoich Rodziców do Małopolskiego centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach na Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci bardzo przeżywały to spotkanie i starały się do niego dobrze przygotować pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców.  Efekt całościowej pracy był bardzo pozytywny i wzruszający dla przybyłych gości. Wszystkie grupy pięknie wyglądały na scenie prezentując oprócz życzeń, tańców i piosenek również piękne, efektowne stroje, o które zadbała Pani Beata. Wzruszającym momentem była również chwila wspomnień czyli krótka prezentacja zdjęć rodzinnych, przygotowana przez tatusia Tadzika i Hani. Na koniec nie mogło zabraknąć prezentów wykonanych przez dzieci oraz poczęstunku przygotowanego przez Panie z przedszkola oraz Rodziców. Zdjęcia

Copyright © 2018 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.