foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWY JADŁOSPIS 17.09 - 21.09.2018

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    12.06.2017r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik rodzinny - „Powitanie lata” oraz pożegnanie grupy Zuchów. Spotkanie rozpoczęliśmy częścią artystyczną, na której w pierwszej kolejności zaprezentowali się Starszacy. Pozostałe grupy przygotowały dla nich pożegnalną piosenkę. Dziewczynki z grupy Myszek i Zuchów wykonały układ gimnastyczny pod opieką pani Katarzyny Staśowskiej. Gościnnie wystąpiła Emilia Heichel prezentując choreografię z maczugami. Wszystkie dzieci pod opieką brały udział w zabawach anglojęzycznych. Następnie rodziców wraz ze swoimi pociechami zaprosiliśmy na poczęstunek oraz wspólną zabawę. Na dzieci czekały różne atrakcje m.in. prezentacja wozu strażackiego, dmuchana zjeżdżalnia, zamek, karuzela. Zdjęcia

Copyright © 2018 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.