foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 17 - 21.12.2018

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 29.09.2017r. grupa Tygrysków oraz Myszek udała się na wycieczkę do Ogrodu Doświadczeń. Wśród parkowej zieleni dzieci z pomocą pani przewodnik oglądały i używały znajdujące się tam oryginalne, duże urządzenia które pobudzały ich do myślenia oraz skłaniały do refleksji nad prawami natury. Dzieci mogły samodzielnie rozszczepiać promienie słoneczne w pryzmacie, poczuć jak drży powietrze w pobliżu gongu, nadać i odebrać wiadomość z użyciem telegrafu akustycznego, znaleźć się we wnętrzu kalejdoskopie i wykonać wiele innych eksperymentów. Przede wszystkim poprzez osobiste doświadczanie i przeżywanie zjawisk fizycznych, z udziałem własnych zmysłów, próbowały rozumieć świat otaczających nas zjawisk. Wizyta w Ogrodzie przyniosła wiele radości, wszyscy świetnie się bawili. Zdjęcia

Copyright © 2018 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.