foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 12.08 - 14.08.2019

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 26.06 dzieci z grupy Słoneczek i Biedronek, udały się na wycieczkę do Gospodarstwa  Agroturystycznego WODNE OGRODY kolo Dobczyc. Wspaniały  mikroklimat wprowadził wszystkich w radosny nastrój, dzieci bardzo szybko zaprzyjaźniły się ze zwierzątkami tj. z koziołkiem Mietkiem, krówką, konikiem i owieczką  Szili. Starsze przedszkolaki pływały na pontonie, młodsze wykonywały letnie kompozycje a także własne bułeczki, które zostały potem wypieczone w piecu. Pogoda  nam dopisała więc dzieci świetnie się bawiły na placu zabaw a potem z apetytem zjadły pyszne naleśniki z serem i dżemem. Wycieczka była bardzo udana, przyniosła dzieciom wiele radości i dobrych wrażeń. Zdjęcia

Copyright © 2019 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.