foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 12.08 - 14.08.2019

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W miniony piątek, tj. 19.10, nasze przedszkole odwiedziła pani Ania Patrzałek, dietetyk i autorka bloga www.dylematymamyitaty.pl. Jej misją było pokazanie dzieciom, że istnieją zdrowe słodycze. W warsztatach wzięły udział dwie najstarsze grupy, tj. Tygryski i Biedronki. Na początku dzieci miały okazję zemleć owies, własnoręcznie wytworzyły więc główny składnik czekoladowych kulek mocy. Każde dziecko miało swój wkład w przygotowywaniu zdrowej przekąski. Przedszkolaki kroiły banany, mieszały a nawet blendowały wszystkie składniki. Na koniec obtoczyły zdrowe kuleczki w kokosie. Podczas warsztatów dzieci miały okazję spróbować siemienia lnianego oraz daktyli (chociaż nie wszystkie dzieci się odważyły). Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na przepis, żeby w domu powtórzyć to, czego nauczyły się w przedszkolu. Zachęcamy do odwiedzenia bloga naszego gościa, gdzie znajduje się więcej przepisów na zdrowe przekąski oraz porad dotyczących żywienia dzieci. Zdjęcia

Copyright © 2019 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.