foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 22.07 - 26.07.2019

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    23.11.2018 r. Słoneczka, Biedronki i Tygryski  wybrały się do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach na spektakl "Pocahontas", który przygotował Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Teatralna adaptacja historii dziewczyny o imieniu Pocahontas od samego początku spowodowała, że dzieci siedziały w fotelach jak zaczarowane. Scenografia, ciekawe kostiumy i śmieszne dialogi pozwoliły najmłodszym widzom przenieść się w odległe rejony i śledzić losy głównej bohaterki. Przedszkolaki bardzo angażowały się w przedstawianą historię, z dużym entuzjazmem reagowały na to co dzieje się na scenie. Dzieciaki klaskały, podpowiadały bohaterom jak unikać niebezpieczeństw oraz włączyły się w dialog z aktorami. Poznały indiańskie słowa oraz dźwięki wydawane przez wojowników. W drodze powrotnej z uśmiechami na twarzy opowiadały o ulubionych momentach. Zdecydowanie większości najbardziej przypadła do gustu dowcipna i rezolutna wiewiórka. W taki pozytywny sposób przedszkolaki odkryły magię teatru i z pewnością z niecierpliwością będą czekać na kolejne przedstawienia. Zdjęcia
 

Copyright © 2019 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.