foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    Dzień Babci i Dziadka w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach. W dniu 10.01(czwartek) w MCDiS odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i  Dziadzia, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie  grupy trzy, cztero, pięcio  i sześciolatków. Dzieci  pięknie śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły rytmicznie. Na koniec części artystycznej przedszkolaki złożyły  życzenia najukochańszym gościom oraz zaśpiewały piosenkę ,,Kochamy was, kochamy całym sercem…”. Następnie na gości czekały drobne upominki oraz słodki poczęstunek przygotowany przez personel przedszkola oraz rodziców. Uśmiechnięte twarze dziadków pokazały jak ważne są takie chwile spędzone razem z wnukami. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia ,samych szczęśliwych dni w życiu i tego aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków jak w tym dniu !!! Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.