foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 14.02 wszystkie przedszkolaki, wzięły udział w Balu Karnawałowym. Dzieci przebrane były w pięknych strojach. Na balu pojawiły się m.in księżniczki, wróżki, syrenki, rycerze, kowboje, żołnierze. Wszystkie grupy po zaprezentowaniu strojów rozpoczęły zabawę taneczną przy rytmach znanych przebojów. Przedszkolaki chętnie brały udział w konkursach organizowanych przez Panie z każdej grupy. Oczywiście nie mogło zabraknąć zabaw i konkurencji walentynkowych przy wspólnym kole. Na koniec odbył się wybór Króla i Królowej balu. Tytuł ten został przyznany Neli i Wiktorowi z grupy Słoneczek, którym udało się wylosować cukierka z koroną. Na koniec wszystkie grupy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie w strojach. Radosne chwile spędzone na wspólnej zabawie pozostaną na długo w naszych pamięciach. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.