foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    25.06 Biedronki i Tygryski oraz 26.06 Pszczółki i Słoneczka pojechały na wycieczkę do Dąbrowy. Przedszkolaki odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne, gdzie zobaczyły jak powstaje chleb, własnoręcznie robiły masło oraz degustowały ekologiczne wyroby. Dzieci miały także okazję zobaczyć wiejskie zwierzęta, takie jak kury, kaczki, króliki i (jedną z nielicznych w okolicy) krowę. Niewątpliwie największą atrakcją był Ursus i przejażdżka wozem. Był też czas na zabawę na placu zabaw oraz odpoczynek w cieniu czereśni. Na zakończenie gospodyni przygotowała pyszne naleśniki z serem i bitą śmietaną. Nawet upał nie przeszkodził  w dobrej zabawie i z pewnością była to udana i pełna atrakcji wycieczka. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.