foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    Na zaproszenie  Pana Badowskiego grupa Tygrysków spędziła dzisiejsze (28.06)  przedpołudnie na terenie koszar wojskowych przy ul. Ułanów  w Krakowie, gdzie odbywały się uroczyste obchody jubileuszu XX-lecia 6. batalionu dowodzenia 6. Brygady Powietrznodesantowej.  Pogoda dopisała dlatego udało się zobaczyć skoki spadochroniarzy. Tygryski mogły potrzymać  prawdziwy karabin, ciężki sprzęt do nurkowania oraz wykonać sztuczne oddychanie na fantomie. Oczywiście nie zabrakło takich atrakcji, jak dmuchańce, trampoliny i popcorn. Na zakończenie dzieci podsumowały, że była to najlepsza wycieczka i smuciły sie, że tak szybko musiały wracać do przedszkola. Z pewnością wyjazd można zaliczyć  do udanych. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.