foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 17 - 21.02 2020

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    We wtorek 17.09 ratownicy medyczni przeprowadzili zajęcia w dwóch starszych grupach w naszym przedszkolu, odnośnie właściwego udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Dzieci słuchały cennych informacji, które później mogły wykorzystać w praktyce. Ratownicy przygotowali dla każdego z nich misia, na którym ćwiczyli uciskanie klatki piersiowej.  Przedszkolaki poznały zastosowanie koca ratunkowego, kołnierza oraz zobaczyły jak powinno wyglądać odpowiednie przygotowanie do akcji ratunkowej. Każde dziecko z grupy Słoneczek i Biedronek na koniec otrzymało dyplom potwierdzający zdobycie wiedzy ze szkolenia małych ratowników. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.