foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 17 - 21.02 2020

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W poniedziałek 23.09.2019 w ramach akcji „ Cała Polska Czyta Dzieciom” grupę Pszczółek odwiedziła jedna z mam naszych przedszkolaków.  Po krótkiej rozmowie na temat książek, ich przeznaczenia oraz tego jak należy się z nimi obchodzić. Mama Radzia, Pani Kołacz przeczytała dzieciom  książeczkę o przygodach Baja i Bajeczki. Dzieci w ciszy i z zaciekawieniem słuchały historii, aby następnie wspólnie porozmawiać na temat postępowania bohaterów. Następnego dnia grupa wybrała się na wycieczkę do Zamku w Niepołomicach gdzie dzieci miały okazję podziwiać wystawę dzikich  zwierząt występujących w  lasach Polskich, oraz zwierząt afrykańskich. Poznały także  wiele ciekawostek na temat ich  życia i występowania , dowiedziały się czym żywią się niektóre zwierzęta, jak spędzają zimę a także poznały charakterystyczne cechy ich wyglądu. Dzieci chętnie odpowiadały na zagadki i zaciekawione zadawały wiele pytań, na które pani oprowadzająca   chętnie odpowiadała. Kiedy zakończyliśmy zwiedzanie wystawy wybraliśmy się na krótki spacer po dziedzińcu zamku. Do przedszkola wróciliśmy pełni wrażeń, uśmiechnięci i zadowoleni. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.