foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 25.11.2019 r. dzieci z grup Biedronek, Słoneczek i Pszczółek pojechały na przedstawienie pt. „ Baśń o Królowej Śniegu” do MCDiS w Niepołomicach. Teatrzyk zabrał dzieci w barwną podróż wraz z Kajem i Gerdą do świata złej Królowej- lodu, czarów oraz magii. Główną bohaterką jest mała  Gerda, która pospieszyła na ratunek Kajowi porwanemu przez Królową Śniegu. Dziewczynka swoim sercem zjednała sobie wielu przyjaciół, którzy pomogli dotrzeć jej do pałacu Królowej Śniegu. Gerda ocaliła i odczarowała Kaja. Baśń zakończyła się morałem, jak ważna jest przyjaźń, że należy być wytrwałym, zawsze dążyć do celu i nie poddawać się. Dobro zawsze zwycięża, a przyjaźń przetrwa wszystko. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.