foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 07.12.2019  jak co roku w naszym przedszkolu został zorganizowany Mikołaj. W tym dniu dzieci przyjechały do MCDiS w Niepołomicach, aby zaprezentować się w swoim przygotowanym specjalnie na tą okazję występie. Każda grupa tańczyła i recytowała wierszyki, gdzie widownia mogła w całości zobaczyć spektakl o Królowej Śniegu. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę pt. „Święty Mikołaju”. Po tym wszystkim nadszedł najprzyjemniejszy moment - odwiedził nas długo wyczekiwany gość – św. Mikołaj. Każde obecne dziecko zostało obdarowane przez niego prezentem oraz miało możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.