O nas

Placówka powstała z myślą o rodzicach i dzieciach w wieku od 20-go tygodnia  do 3-go roku życia. Żłobek jest instytucją refundowaną przez Europejski Fundusz Społeczny.

Tytuł projektu:

Żłobek Mini Eko-Park

Utworzenie placówki opieki nad dziećmi do lat 3 dla mieszkańców gminy Niepołomice i powiatu Wielickiego.

Numer i nazwa działania:

1.5. Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia rodzinnego i zawodowego.

Żłobek jest nieodpłatny w formie czesnego, opłatą stałą jest wkład w kwocie 200 PLN miesięcznie.

Opłata ta stanowi wpływ do jednostki wdrażającej projekt-Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie. Program trwa do końca grudnia 2014. Placówka znajduje się w Niepołomicach, ul. 3 Maja 27A.

Budynek posiada przestronne sale wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci, plac zabaw oraz parking.

Godziny otwarcia: 7:00-17:00

Nasz żłobek zapewnia opiekę, wychowanie, rozwój i naukę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Program oraz zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb wieku i możliwości rozwojowych dzieci. Proponowane zabawy wspomagają harmonijny rozwój dzieci pod względem społecznym, intelektualnym, motorycznym i emocjonalnym.

Opiekunki w naszej placówce to osoby kochające dzieci i swoją pracę, posiadają wykształcenie pedagogiczne i medyczne.

Wobec rodziców pełnimy funkcje doradczą i wspierająca działania wychowawcze.

Placówka została zaaranżowana z myślą o maluszkach tak, aby zapewnić im bezpieczeństwo, radość i dobre samopoczucie.

Gwarantujemy całodzienne wyżywienie uwzględniając wskazania i sugestie Rodziców.