foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    Owocowa sałatka. Dnia 15.10. 2021r. dzieci własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Były jabłka, gruszki, banany, śliwki, kiwi, winogrona oraz borówki. Wszyscy mieli zadowolone minki na widok tak smakowitych owoców i każdy chętnie zabrał się do pracy. Na początku dokładnie umyliśmy rączki, następnie posegregowaliśmy umyte wcześniej przez panią owoce. Każde dziecko dostało talerzyk, nożyk i tak przystąpiliśmy do krojenia. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę owocową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie sałatek dało dzieciom wiele satysfakcji, jednocześnie uświadamiając, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Sałatka udała się, wyszła wspaniale! Zdjęcia

Copyright © 2021 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.