foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    Dnia 22.06 dzieci z grupy „Motylków, Misiów i Pszczółek” wybrały się na wycieczkę do Zatoru. Wycieczka rozpoczęła się od oprowadzenia przedszkolaków przez przewodnika po lesie w którym występowały ruchome Dinozaury. Największą atrakcją zwłaszcza w ten upalny dzień był pryskający wodą Tyranozaur. Odwiedziliśmy również Park Owadów, gdzie dzieci mogły zobaczyć gigantyczne figury, które ruszając się wydawały różne dźwięki. Płynęliśmy także, tramwajem wodnym oglądając i nazywając postacie z mitologii greckiej. Wielką atrakcją było obejrzenie filmu w kinie a potem przedszkolaki mogły korzystać z urządzeń Lunaparku. Zmęczenie ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola gdzie czekali na nas rodzice. Zdjęcia

Copyright © 2022 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.