foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

     W dniach 23.10.2019 - 24.10.2019r. w naszym przedszkolu odbył się wieczorek poetycki pt. „W krainie uczuć rozmaitych”. Każda z grup zaprezentowała piosenkę, taniec lub instrumentacje muzyczną przed zaproszonymi gośćmi. Następnie każde chętne dziecko razem z osobą z rodziny mogło powiedzieć wybrany wcześniej wiersz związany z tematyka wieczorku czyli emocjami. W ten sposób dzieci mogły doświadczyć jak swoje i cudze emocje odczytywać, rozumieć i odpowiednio wyrażać. W rodzinnej i przyjemnej atmosferze podziwialiśmy wszystkich małych i dużych artystów, którym należą się jeszcze raz wielkie Gratulacje! Podczas wieczorku poetyckiego nastąpił również akt pasowania najmłodszej grupy Misiów poprzez dotknięcie w ramie każdego dziecka magicznym ołówkiem przez Pana Dyrektora. Dla dzieci było to ogromne przeżycie gdyż od tego dnia oficjalnie stali się prawdziwymi przedszkolakami! Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.