foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    Zabawy halloweenowe  w grupie pszczółek. W dniu 31.09  dzieci odwiedziła dobra czarownica, która w zamian za pomoc w wykonaniu zadań poczęstowała ich pysznymi  ciasteczkami. Dzieci wcielały się w wymyślone przez siebie postacie i naśladowały ich ruchy. Pomogły także  stworzyć pajęczynę dla przyjaznego pajączka. „My jesteśmy straszne zmory, bardzo groźne z nas upiory. Jeśli nie chcesz się nas bać – możesz  nam cukierka dać” – recytowały dzieci na pożegnanie. Tego popołudnia wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z amerykańskim świętem.  Krótko mówiąc: zabawa sprawiła przedszkolakom dużo radości i śmiechu! Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.