foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 23.01.2020 r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w balu karnawałowym. Każde dziecko nie mogło się doczekać, kiedy zaprezentuje się w swoi przygotowanym specjalnie na tą okazje stroju balowym – można było spotkać królewny, kotki, piratów, motylki, biedronki, policjantów, rycerzy, Elsy i wiele innych bajkowych postaci. Atrakcjami spotkania były konkursy oraz zabawa przy muzyce na żywo, którą przygrywał pan Andrzej. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach wesołej muzyki „Tańcach łamańcach”, „W pociągu”, „Gąsienice Basi”. Na koniec wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodkościami. Zdjęcia

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.