foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWE PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI W OGŁOSZENIACH

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

PONIEDZIAŁEK

ŚNIADANIE:
kanapka z masłem szynką tradycyjną, serkiem żółtym, ogórkiem, herbata

OBIAD:
Zupa jarzynowa, zabielana z ziemniakami /wywar mięsny drobiowy: kurczak, wywar warzywny: marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska, brukselka, lubczyk, liść laurowy, kminek, ziele angielskie, śmietana18% z mleka, mleko 3,2%, pietruszka natka, przyprawy/
Kluski na parze z musem borówkowym /mąka pszenna - gluten, drożdże, olej rzepakowy, jogurt naturalny z mleka, śmietana 12% z mleka, świeże borówki/
Kompot

PODWIECZOREK:
kanapka z masłem, pasztetem drobiowym, pomidorem, herbata owocowa

 

WTOREK

ŚNIADANIE:
bułka kajzerka z masłem, serkiem białym, szynką gotowaną, rzodkiewką, herbata

OBIAD:
Krem marchewkowy z pomarańczą z grzankami ziołowymi /wywar warzywny: marchewka, seler, pomarańcza, ziemniaki, jogurt naturalny z mleka, mąka pszenna, żytnia – gluten, przyprawy/
Pieczeń rzymska w sosie chrzanowym, kasza gryczana, surówka z buraczków z jabłkiem /mięso mielone wieprzowo – wołowe, jajka, mąka pszenna typ 500 - gluten, chrzan, śmietana 30% z mleka, kasza gryczana – gluten, mleko, masło z mleka, buraczki, jabłko, przyprawy/
Kompot

PODWIECZOREK:
arbuz, pieczywo chrupkie, herbata owocowa

 

ŚRODA

ŚNIADANIE:
kanapka z masłem,serkiem żółtym, łososiem, papryka, herbata

OBIAD:
Rosół z makaronem nitki, jarzynami i zieloną pietruszką /wywar mięsny: mięso wołowe, marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska, lubczyk, pietruszka natka, makaron pszenny - mąka pszenna - gluten, jajko/
Kotlet pożarski, młode ziemniaki z koperkiem, sałata zielona z jogurtem naturalnym i rzodkiewką /mięso mielone drobiowe, jajka, bułka tarta - gluten, przyprawy, ziemniaki, mleko, masło z mleka, sałata zielona, rzodkiewka, jogurt naturalny z mleka, przyprawy/
Kompot

PODWIECZOREK:
jabłko, kiwi, kanapka z masłem, herbata owocowa

 

CZWARTEK

ŚNIADANIE:
twarożek waniliowy, kanapka z masłem, ogórek świeży, herbata

OBIAD:
Zupa ogórkowa z ryżem /wywar mięsny: kości cielęce, ogórki kwaszone, koper, pietruszka natka, marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska, śmietana18% - z mleka, lubczyk, susz warzywny/
Spaghetti neapolitańskie z parmezanem /makaron pszenny – gluten, jajko, pomidory pelatti, ser parmezan z mleka, przyprawy/
Kompot

PODWIECZOREK:
banan, jogurt, herbata owocowa

 

PIĄTEK

ŚNIADANIE:
kanapka z masłem, twarożkiem z pomidorem, ogórkiem, herbata

OBIAD:
Barszcz biały zabielany z kiełbasą i ziemniakami /kiełbasa, barszcz w butelce - gluten, marchewka, pietruszka, seler, por, czosnek, liść laurowy, majeranek, koper, lubczyk, kiełbasa biała, śmietana 18% z mleka, sól morska, pieprz/
Filet z dorsza panierowany, ryż, młody kalafior z masłem i bułką /filet z dorsza - ryba, mąka typ 500 - gluten, mąka kukurydziana, bułka tarta - gluten, jajka, mleko 2%, ryż, kalafior, masło z mleka, przyprawy/
Kompot

PODWIECZOREK:
koktajl truskawkowy, pieczywo chrupkie, herbata owocowa

Copyright © 2020 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.