foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

 
PONIEDZIAŁEK 

ŚNIADANIE:
płatki kukurydziane na mleku, kanapka z masłem, szynką gotowaną, pomidorem, herbata z cytryną                                                                                                                               

OBIAD:
Zupa jarzynowa z ziemniakami /wywar mięsny drobiowy: kurczak; wywar warzywny: marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska, brukselka, lubczyk, liść laurowy, kminek, ziele angielskie, śmietana18% z mleka, mleko 3,2%, ziemniaki, pietruszka natka, przyprawy/
Makaron „muszelki” zapiekany z jabłkami i cynamonem oraz polewą waniliową /makaron pszenny – gluten, jajko, jabłka, cynamon, jogurt z mleka, przyprawa: wanilia, miód/
Kompot

PODWIECZOREK:
kabanos drobiowy, chleb z masłem, ogórkiem kiszonym, herbata owocowa

 

WTOREK

ŚNIADANIE:
bułeczka kajzerka z masłem, serkiem żółtym, szynką tradycyjną, ogórkiem, kakao

OBIAD:
Zupa koperkowa z ryżem /wywar mięsny: kaczka,  śmietana18% z mleka, marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska, pietruszka natka, lubczyk, ryż/
Udko drobiowe nadziewane papryką i serem mozarella, ziemniaki, surówka z białej kapusty z marchewką /udko z kurczaka, papryka, ser mozzarella, ziemniaki, mleko, masło z mleka, biała kapusta, marchewka, oliwa z oliwek, przyprawy/
Kompot

PODWIECZOREK:
budyń z sokiem, jabłko, herbata owocowa

 

ŚRODA

ŚNIADANIE:
kanapka z masłem, pastą twarogową z łososiem, szczypiorkiem, ogórek, herbata

OBIAD:
Zupa kalafiorowa z makaronem i zieloną pietruszką /wywar mięsny drobiowo: indyk,  kalafior,  marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska, śmietana 18% z mleka, makaron pszenny – gluten, jajko, pietruszka natka, lubczyk, sól morska, majeranek, koper/
Sznycelek mielony, kasza jęczmienna, buraczki zasmażane /mięso mielone wieprzowe, jajka, bułka tarta – gluten, kasza jęczmienna - gluten, buraki, śmietana 18% z mleka, masło z mleka, przyprawy/
Kompot

PODWIECZOREK:
pomarańcza, pieczywo chrupkie, konfitura truskawkowa, herbata owocowa

 

CZWARTEK

ŚNIADANIE:
parówki na gorąco, ketchup, bułeczka kajzerka z masłem, herbata z cytryną

OBIAD:
Krem z pomidorów z grzankami /wywar mięsny drobiowy: indyk; warzywny: marchewka, seler, pomidory pelatti, śmietana 30% z mleka, grzanki pszenno-żytnie - gluten, przyprawy/
Leniwe z musem owoce leśne /mąka pszenna - gluten, mąka orkiszowa - gluten, jajka, ziemniaki, ser biały z mleka, masło z mleka, maliny, borówki, truskawki, jeżyny mrożone, cukier/
Kompot

PODWIECZOREK:
kanapka z masłem, pasztetem pieczonym, pomidorem, herbata

 

PIĄTEK

ŚNIADANIE:
płatki musli z mlekiem, kanapka z masłem, serkiem żółtym, pomidorem, herbata

OBIAD:
Barszcz czerwony z uszkami /wywar warzywny: marchewka, seler, wywar z buraków czerwonych, zielona pietruszka, /uszka: wołowina, cebula, mąka pszenna - gluten, mąka jęczmienna- gluten, jajka, przyprawy/
Chrupiąca rybka w płatkach owsianych, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty z marchewką i jabłkiem /filet z dorsza - ryba, mąka typ 500 - gluten, mąka kukurydziana, płatki owsiane – gluten, bułka tarta, jajka, mleko 2%, ziemniaki, mleko, masło z mleka, kiszona kapusta, marchewka, jabłko, olej rzepakowy, przyprawy/
Kompot

PODWIECZOREK:
ciasto ucierane z jabłkami /mąka pszenna - gluten, mąka razowa, jabłka, cukier trzcinowy, jaja, proszek do pieczenia – gluten, olej rzepakowy/ sok pomarańczowy

Copyright © 2023 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.