foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWY JADŁOSPIS 23.07 - 27.07.2018

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 17.01.2017 nasze przedszkolaki zaprosiły swoje Babcie i Dziadziusiów na uroczystość z okazji ich święta. Dzieci pięknie się prezentowały na scenie śpiewając piosenki, tańcząc rytmiczne tańce i składając życzenia swoim gościom. Grupa najstarsza przygotowała na tę okoliczność bajkę pt.Kopciuszek, w której dzieci wykazały się prawdziwymi talentami aktorskimi. Po występach artystycznych na gości czekały upominki, a także pyszny poczęstunek. Podczas uroczystości został zorganizowany kiermasz charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie chorej koleżanki. W imieniu całego personelu przedszkola serdecznie dziękujemy za hojność i dar serca. Zdjęcia

Copyright © 2018 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.