foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NOWY JADŁOSPIS 17.09 - 21.09.2018

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W dniu 16.03.2017 nasze przedszkolaki wzięły udział w Konkursie recytatorsko - wokalnym ,,5 minut Przedszkolaka” organizowanym przez Osiedlowy  Klub kultury Wróblowice. Jury w składzie: Marta Grabysz, Urszula Tylek i Aneta Gierat, aktorki scen krakowskich, po wysłuchaniu 150 uczestników ze szkół i placówek kulturalnych z terenu Małopolski, przyznało nagrody i wyróżnienia. W kategorii  WOKAL - I miejsce przyznano Hani Piekarskiej za piosenkę ,,Mój dom”. W kategorii RECYTACJA - III miejsce zdobyła Hania Śliwiak-Kowal za wiersz ,,Łyżka i widelec”. W kategorii RECYTACJA ZESPOŁOWA wyróżnienie zdobyły Nina Grzesiak i Marysia Linke za wiersz ,,Bambo”. GRATULUJEMY !!!

Copyright © 2018 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.