foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 22.07 - 26.07.2019

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    8 listopada 2018 roku w Przedszkolu Prywatnym EKO-PARK  obchodziliśmy Narodowe Święto z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi  z dumą zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dzień. Uroczystość rozpoczął polonez - taniec narodowy w wykonaniu najstarszych przedszkolaków z grupy Tygryski. Podczas występów dzieci recytowały wiersze patriotyczne dotyczące historii Polski, śpiewały piosenki inscenizowane ruchem oraz tańczyły tańce narodowe. Przedszkolaki swoim występem przypomnieli wszystkim zebranym losy naszego kraju - czasy, gdy Polska straciła niepodległość. Była to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu w wykonaniu dzieci. Na koniec wszyscy zgromadzeni na tej uroczystości odśpiewali hymn narodowy. Występ przedszkolaków, ich zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczno-wokalny kunszt nagrodzony został brawami. Po części artystycznej odbyło się pasowanie przedszkolaków, którego dokonał Dyrektor Wydziału Edukacji - Pan Wiesław Bobowski. Ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich zebranych gości. Zdjęcia

Copyright © 2019 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.