foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
- NOWY JADŁOSPIS - 22.07 - 26.07.2019

Eko-Park

Prywatne Przedszkole

    W czwartek 21.03 wszystkie grupy zebrały się, aby wspólnie  świętować pierwszy dzień wiosny. Świętowanie rozpoczęło się od pożegnania symbolu zimy jakim jest Marzanna, którą przygotowała Grupa Słoneczek. Następnie wszystkie dzieci zaprosiły Panią Wiosnę. Aby oczekiwany gość  u nas zagościł, dzieci  musiały rozwiązać zagadki dotyczące wiosny i jej oznak, przygotowane przez grupę Tygrysków. Kolejnym punktem programu  był taniec dla Pani Wiosny "Wiosenna poleczka", przygotowany przez grupę Biedronek. Oczywiście  nie zabrakło  również wspólnego śpiewania wiosennych piosenek. Na koniec Pani Wiosna poczęstowała dzieci rzodkiewką. Biorąc pod uwagę zaangażowanie dzieci, wiosna z pewnością już  u nas zostanie i wszyscy będą mogli cieszyć się ciepłymi promykami słońca oraz budzącą się do życia przyrodą.

Copyright © 2019 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.