- NOWY JADŁOSPIS - 14.10 - 18.10.2019

W poniedziałek 03.06, na terenie przedszkola odbył się Piknik Rodzinny, który rozpoczął się od występu grup tanecznych  prowadzonych przez p. Angelikę. Głównym punktem programu bylo pożegnanie przedszkolaków z grupy Tygryski, którzy po wakacjach rozpoczną przygodę  w szkole. Na zakończenie części oficjalnej wystąpili tancerze uczęszczający na zajęcia prowadzone przez p. Michała (Michael Dance School). Niespodzianką był wspólny taniec rodziców i dzieci, który świetnie integrował naszą  przedszkolną społeczność.
Po występach  wszyscy do woli korzystali z przygotowanych atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście  dmuchańce oraz wóz strażacki. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałą zabawę. Życzymy również, aby nadchodzące lato byo tak słoneczne i radosne jak dzisiejszy dzień. Zdjęcia