Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert dla Mamy i Taty,
który odbędzie się w dniu 20.05.2022 tj. piątek godz. 17:00,
w MCDiS  ul. Zamkowa 4 w Niepołomicach.

Próba przed koncertem odbędzie się w dniu 19.05.2022 tj. w czwartek w MCDiS.
Bardzo prosimy o przyprowadzenie dzieci do Przedszkola najpóźniej do godz. 8:45.

PSYCHOLOG

Spotkanie z Panią Psycholog odbędzie się w dniu 18.05 (środa).
Konsultacje z rodzicami będą w godz. 14:00-17:00
Prosimy o wpis na listę (w szatni głównej).

PILNE !!!

Rodziców, którzy jeszcze nie dokonali opłat za zajęcia dodatkowe uprzejmie prosimy o wpłaty na poniższy nr konta:

Przedszkole Prywatne Eko-Park

PKO BP 51 1020 2892 0000 5302 0479 2257

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
życzymy wszystkim dobrego i spokojnego czasu!

Informujemy Państwa, iż z dniem 01.03.2022 dostawca cateringu podniósł cenę obiadu o 2 zł.

POMOC UKRAINIE

Uprzejmie informujemy, że w naszej placówce organizujemy zbiórkę na pomoc Ukrainie. Można przynosić takie rzeczy jak: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe. Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Zebrane dary przewieziemy na ul. Reymonta, na Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Uprzejmie informujemy, że nasza placówka wzięła udział w akcji
"Rośliny dla planety za elektroodpady"
w Nowohuckim Centrum Kultury.
Za stary sprzęt taki jak drukarka, czy czajnik oraz zużyte baterie otrzymaliśmy sadzonki i kwiatki.
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie tej akcji. Pozdrawiamy.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/23 ROZPOCZYNA SIĘ 01.03.2022 O GODZ. 9:00

Kryterium przyjęcia to kolejność zgłoszeń.

ZE WZGLĘDU NA OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z COVID-19

ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH W FORMIE ON LINE.

Po wypełnieniu prosimy o odesłanie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy !!!

Pobierz formularz

DRODZY RODZICE !

W związku z bieżącą sytuacją rynkową - tj. wzrost cen, wzrost kosztów utrzymania pracowników, inflacja, sytuacja epidemiologiczna jesteśmy zmuszeni wprowadzić po raz pierwszy od 13 lat podwyżkę kwoty czesnego.
Biorąc jednak pod uwagę ogólnie pogarszającą się sytuację finansową polskich rodzin podwyżkę proponujemy tylko o 50 zł (od 1.01.2022 r).
Mamy nadzieję, iż to nie uszczupli zbytnio Państwa budżetu, dla nas podwyżka okaże się pomocna, na tyle aby móc kontynuować opiekę Państwa dzieci na dotychczasowym poziomie.
Aneksy do umów będą do podpisania w przedszkolu.

Dziękujemy za zrozumienie.
Dyrekcja Przedszkola

Copyright © 2022 Przedszkole Prywatne Eko-Park Rights Reserved.